Ilus jume ja taevalik sära muudab iga naise jumalikuks. Anna oma nahale tervislik jume, toetades seda looduslike toidulisanditega. Sinu kauapüsiva kauni päevituse ja lummava sära saladus on taimsetes Ivybears Boost Tan toidulisandites, sest tõeline ilu tuleb seestpoolt.

IVYBEARS® BOOST TAN on võimas looduslik vitamiinikompleks, mis on välja töötatud teadlaste ning iluekspertide koostöös, et maksimeerida ja anda nahale kaunis ning särav päevitus.

IvyBears kummikommid loovad nahale kaitse ning aitavad suurendada naha vastupidavust päikesele. Boost Tan toidulisandid toetavad tervislikku päevitust, lisavad nahale taevaliku kuma ja sära ning samal ajal aitavad aeglustada naha vananemist, kaitstes seda väliste keskkonnamõjutuste eest ning muutes selle elastsemaks.

Imemaitsvad, tervislikud ja 100% vegan toidulisandid on gluteenivabad, sojavabad ning sisaldavad rohkelt beetakaroteeni, A-, C-, D- ja E-vitamiine, et toetada sinu päevitust, anda sinu nahale lummav sära ning tugevdada samal ajal immuunsüsteemi.

Tervislikud kummikarud on valmistatud ilma kunstlike värv- ja maitseaineteta ning maitsevad kui suvine marjasegu. Nad on titaandioksiidivabad ning valmistatud Saksamaal.

Kasutamine: IvyBears vitamiine tuleb võtta regulaarselt kaks karu päevas.

NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kogus: Sisaldab 60 kummikaru


Lisa ostukorvi
24,95 €